عقارات 4 غرفة نوم مفروشة للبيع في العين السخنة

142 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحر بحمام سباحة بالفرش و6 تكييف وبالاجهزة

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف+ناني على لاجوون مباشرة بالفرش ومكيفة

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف ثاني على البحر في لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس بلومار الدوم علوى برووف فيو البحر و البول

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر مباشرة في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كان ليمون كاي السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    السويس,العين السخنة,كاي السخنة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع قرية مورانو العين السخنه بالفرش

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مفروشة بحمام سباحة في المونت جلالة

    Abrag Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه 4 غرف في ازها بول فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع قرية ماليبو العين السخنه

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بسعر مميز العين السخنه قرية تلال

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وتر سايد مورانو

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٣٧٬٧١٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مورانو

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع العين السخنه قريه تلال ارضي بجاردن

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا فاخرة مفروشة 4 غرف + حديقة | المونت

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٧٥٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو على البحر و حمام السباحة في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٠٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع تلال السخنة مفروش بالكامل تكييفات

    TREX logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالفرش و الاجهزة فوري ريسيل بسعر لقطه

    clear scope logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • منتجع فيدالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Better Home Development
    السويس,العين السخنة,منتجع فيدالا

    1 - 6 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر سنيور شاليه في ازها لاجون فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في عين باي {لاجون}

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – AZHA توكانا موقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول للبحر مباشرة | مفروش فاخر - توين هاوس للبيع

    متصدر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر 340 متر بفيو بانورامي متشطب بالفرش

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري

    4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس مفروش بالكامل جاهز للاستلام لافيستا 7

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروشة بالكامل تطل على البحيرة عين باي

    Trends Real Estate Egypt logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على البحر مباشرة للبيع | بخصوصية تامة

    متصدر

    Aqarpedia For Resale logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه و مفروشه بالكامل في فيو علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف للبيع في لافيستا بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • ليتل فينيس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    السويس,العين السخنة,جاز ليتل فينيسيا جولف

    1 - 4 غرفة

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…