عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 18

594 عقارات أخرى
  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس برايم لوكيشن للبيع ف ازها مفروش بالاجهزة

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل - بحديقة - علي البحر مباشرة

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 6 مصطبة-مميز مفروش بالكامل

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بصيفك في شاليهك الخاص في لافيستا 6-مفروش

    Premium Homes logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا متشطبه بالكامل يطل علي البحر تلال السخنه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا صف ثاني يطل على البحر جاهزه للاستلام

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس -تشطيب لوكس سي فيو اقل سعر في الماركت

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالمطبخ والتكيفات-اول مرحله-جاهز

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش صف ثالث بحرى يطل على البحر جاهزه للاستلام

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالمطبخ والتكيفات-مرحله اولي-جاهز

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع استلام فورى يطل على البحر مفروشه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروشه للبيع استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • شاليه - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في لافيستا 2 - لافيستا - العين السخنة - السويس
    1

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع صف ثاني استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 2, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروشه بالكامل صف اول على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مفروشه بالكامل صف اول على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش بالكامل بالتكييفات في لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز ارضي بجاردن في ماونتن فيو السخنة1 كورنر

    متصدر

    One Broker Real Estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125 م متشطب بالكامل دايركت على البحر

    Strive Reality logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف ثالث - شالية | 140 متر | مفروش بالكامل فى تلال

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر | شاليه أرضي ٣ غرف | ١٤٠متر | الصف الثاث

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصه للبيع قرية بالم بيتش العين السخنة

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه ارضي صف اول لاجون مفروش استلام فوري

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة للبيع في لا فيستا جاردنز

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية باطلالة رائعة بالعين السخنة

    Remax Style logo image

    العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…