عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 15

594 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اول صف لاجون- مفروشه بالكامل اول استخدام

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف+روف100م فيو البحر-كورنادو العين السخنة

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة للبيع ماونتن فيو ١ العين السخنة

    Sky Home logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي للبيع في لافيستا 7 مع حمام سباحة خاص

    Sky Home logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي للبيع في قرية عين باي U8

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع -أكواريوس العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    اكواريوس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع كاش واستلام فوري في قرية كورونادو بيتش

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع عين باي العين السخنة U7

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ارضي بجاردن قرية ماليبو العين السخنه

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةللبيع بالفرش والاجهزةيرئ البحربوضوح موقع مميز

    Stella Di Marie logo image

    ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز العين السخنه ستيلا سي فيو

    Town River logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةللبيع بالفرش والاجهزةيرئ البحربوضوح موقع مميز

    Stella Di Marie logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليةللبيع بالفرش والاجهزةيرئ البحربوضوح موقع مميز

    Stella Di Marie logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي بالروف للبيع بقريه ستيلا دي ماري الجولف

    Sky Home logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع مارينا وادي دجلة العين السخنة

    Sky Home logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في منطقة عين باي U7

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول و رووف خاص استلام فورى يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع قرية مارينا وادي دجله العين السخنه

    Town River logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية يطل على البحر استلام فورى فى المونت جلالة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش و متسلم للبيع في لافيستا 4 فيو مسبح

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوى بلومار الدوم فيو بحر و حمام سباحه مفروش

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فورى أرضي بجاردن 3 غرف فيو الحمام سباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول صف أول لافستا 6, فيو بحر وحمام سباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر و حمام سباحه قريب من البحر مفروش بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى فى بلومار الدوم فيو البحر وحمام السباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…