شاليهات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 4

631 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضى موقع مميز قرية تيوليب عين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 6س

    Tradmark Real Estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 50% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 4س

    Tradmark Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 7س

    Tradmark Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨١٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سانتا كلوز باقساط حتي 4 سنين و مقدم 20%

    Tradmark Real Estate logo image

    سانتا كلوز, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق - بحديقة - مفروش بالكامل

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية اول دوور ب رووف ب افضل سعر في Ein Bay

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي في ماونتن فيو مفروش موقع وسعر مميز كاش

    Arsam Real-estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع-لاسيرينا ريد كاربيت العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع سعر لقطه في ستلا دي ماري سي فيو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فورى, مفروش بالكامل 110م - ازها

    TREX logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع روعه في برج منقرع 100 شامل المستحقات !

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فوري ف قرية بلوبلو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع العين السخنه قريه بالم بيتش

    Town River logo image

    بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع العين السخنه قرية بلو باي اسيا

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع بقرية لا جولي مارينا العين السخنة

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحرمباشرة اريج السخنة تشطيب وفرش فندقي

    Town River logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول مفروش علي الاجون ازها السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مع حديقة في مرحلة لاجون قريب من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    عين باي 2, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع الووتر فرونت بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع الووترفرونت بورتو السخنه فيو عالبحر

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين مفروش للبيع فى ازهى السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع