منازل مزدوجة مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 3

127 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 180م للبيع لافيستا جاردنز بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في تلال السخنة بموقع مميز

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل برايم لوكيشن استلام فوري في ازها السخنه

    Houseology logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تلال السخنة - المرحلة الأولى - توين هاوس ١٨٠ متر

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش في تلال السخنة | إطلالة بحر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بموقع مميز مجهزة بالكامل

    Empire real estate and investment logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحرى بالتكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 350م مفروش افضل فيو علي لاجون مفتوح ازهي

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في تلال السخنة بإطلالة بانورامية !

    Realtors logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس -تشطيب لوكس سي فيو اقل سعر في الماركت

    متصدر

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 180م للبيع لافيستا جاردنز بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل في لافيستا 3 العين السخنة

    Susqual Management logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيستا ١ العين السخنة

    Sky Home logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس للبيع في عين باي U6

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول علي البحر في العين ريزورت

    Sky Home logo image

    موفينبيك السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في عين باي السخنة U6

    Sky Home logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في تلال السخنة – المرحلة الثالثة

    Property Network logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري بالكامل للبيع في اوفا

    Empire real estate and investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع في لافيستا توباز – العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانوراما على البحر بالفرش والتكييفات والاجهزة

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فيو بحر بالفرش والتكييفات في تلال

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اول صف على لاجوون متشطب بالفرش والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف+ناني تاني صف لاجوون بحري بالفرش والتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول صف فيو بانوراما على البحر بالفرش 3 غرف + ناني

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع