بيوت و فلل مفروشة للبيع في السويس, صفحة 5

115 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في ليتل فينيس

    Beltone logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بقرية مارينا وادى دجلة6نوم4حمام بحرى مفروش .

    Smart Move For Real Estate logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    6

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 175م بحري للبيع بحديقة وحمام سباحة في السخنة

    Image Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 150م مؤثثة بقرية زهرة البحيرات بكبريت السويس

    sherwoods property logo image

    مادينة السويس, السويس

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع ف بيلاجيو العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في المونت جلاله فيو بحر

    Smart Assets Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع لافيستا 3 العين السخنة

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين للبيع في قرية ليتل فينيس العين السخنه

    Bond & Key logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه و جاهزه و بالفرش و التكيفات

    Badr Homes logo image

    نيو فينيسيا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلى فيلا توين فى ليتيل فينس بالمرحله الاولى

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمارينا وادى دجلة200م حديقة252 مفروشة ترى بجر

    Smart Move For Real Estate logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٨٦٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا كورنر لوكيشن متميز ثالث صف بحر كامله

    Smart Assets Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا توين فى ليتيل فينس بالفرش و التكيفات

    Badr Homes logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بقرية بلومار الدوم200م حديقة90م4نوم 3حمام

    Smart Move For Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تلال السخنه فيلا رائعه للبيع بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع