عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 28

1,615 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه مميز 110م للبيع في لافيستا 3 مفروش بافضل فيو

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 190م للبيع في لافيستا3 بافضل سعر فيو علي بحر

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا شاليه سعر مميز في ستلا دي ماري الجولف السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي في لاجولي مارينا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 6س

    Tradmark Real Estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضى موقع مميز قرية تيوليب عين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون مفروش مباشر عالبحر للبيع ف لافيستا السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 6س

    Tradmark Real Estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شاليه متشطب ومفروش بالكامل علي 8 س

    Tradmark Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شاليه متشطب ومفروش بالكامل علي 8 س

    Tradmark Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٧٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب ومفروش بالكامل في موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    كاب باي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 50% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 4س

    Tradmark Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – صف أول ع البحر – تلال السخنة

    TREX logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 7س

    Tradmark Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨١٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط علي 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك ستوديو في موقع متميز و قسط حتي 4س

    Tradmark Real Estate logo image

    سانتا كلوز, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 30 % و اقساط حتي 5 سنين شاليه في موقع متميز

    Tradmark Real Estate logo image

    سانتا كلوز, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في سانتا كلوز باقساط حتي 4 سنين و مقدم 20%

    Tradmark Real Estate logo image

    سانتا كلوز, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبليكس باهرامات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٤٣٢ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق - بحديقة - مفروش بالكامل

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية اول دوور ب رووف ب افضل سعر في Ein Bay

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ثاني موقع مميز في منتجع بياسيرا

    Arsam Real-estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع