عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 27

1,615 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف مفروش باقل سعر مرحله اولي فيو بحر وبول

    Remax The Address logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا 7 شاليه يرى البحر وحمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالفرش لاجون فيو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس مفروش بالكامل جاهز للاستلام لافيستا 7

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة وإطلالة جولف في ستيلا دي ماري 1

    Next Door Consultancy logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو اكوا الكاريبيان - بورتو السخنة للبيع

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بإطلالة مباشرة على البحر -كاناري بيتش

    New Avenue Real Estate logo image

    كناري بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٥٨٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف لقطة للبيع ف العين باي السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين أرضى بحديقة فى بورتو الحدائق المعلقة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شاليه مفروش الكامل للبيع مرحلة بانوراما بورت

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢٣٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول للبيع في بلو باي العين السخنة اكاسيا

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيه شاليه استلام فورى في لاجولي مارينا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ثاني قرية اورلاندو 1 العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    اورلاندو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي صف اول علي البحر مفروش بيع

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٤٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا موقع مميز مرحلة الهاند فيلا مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    هاند فيلا, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢١٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول استلام فوري للبيع في بلومار

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بينتهاوس للبيع استلام فورى في منتجع اروما

    Arsam Real-estate logo image

    اروما بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في قرية بلاجيو مفروش بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مفروش بالأجهزة مع حديقة فى لا فيستا 1

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بالتقسيط في قرية السخنة هيلز السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    السخنة هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي مفروش ومجهز بتكييفات في الحياة- السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الحياة ريزورت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 142م للبيع في لافيستا توباز بافضل سعر وفيو

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٢٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 200م للبيع في لافيستا توباز بافضل سعر وفيو

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف للبيع في لافيستا بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 220م للبيع ريسيل لافيستا3 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع