عقارات مفروشة للبيع في السويس, صفحة 18

1,615 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه | في لا فيستا 6 | أرضي بحديقة | متشطب بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي صف ثاني على البحر وحمام السباحة بحري

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش بالكامل ب تكييفات يطل على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه ارضى يطل على البسين مباشرة

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل يطل على البحر بحرى صف ثاني

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على البحر مباشرة بحري في لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لقطه للبيع في لاسيرينا ريزورت مفروش بالكامل

    Zein for real estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول شايف البحر خطوتين من البحر لاسيرينا

    Zein for real estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضى بحديقة خاصة بأروع قرى السخنة ماون

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل الكاريبيان 1- بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي بحديقة 150متر يطل على البحر استلام فورى

    متصدر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى في قرية بيلا فيستا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيلا فيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة و البحر بالمطبخ و التكيفات

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في كورال سي العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كورال سي, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمنتجع بلاجيو – دور أول – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – ستيلا دي ماري الجولف شالية – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش في قرية الحياه العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحياة ريزورت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع واحة مينا مفروش بالكامل العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    واحة مينا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحري بالفرش في لافيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي مفروش بالكامل للبيع في لافيستا 1

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى يطل علي حمام السباحه ازها

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحرى بالتكييفات

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى العين السخنه مفروشه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – لافيستا جاردنز، العين السخنة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع