عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة, صفحة 10

1,621 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبليكس باهرامات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٤٣٢ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق - بحديقة - مفروش بالكامل

    Remax The Address logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية اول دوور ب رووف ب افضل سعر في Ein Bay

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ثاني موقع مميز في منتجع بياسيرا

    Arsam Real-estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • لاجونا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    السويس,العين السخنة,لاجونا باي

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي في ماونتن فيو مفروش موقع وسعر مميز كاش

    Arsam Real-estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ثانى بالرووف في بلومار وادي الدوم كاش

    Arsam Real-estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بمارينا وادي دجلة – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع-لاسيرينا ريد كاربيت العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع سعر لقطه في ستلا دي ماري سي فيو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ستيلا دي ماري سي فيو, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو السخنة 2

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Mountain View
    السويس,العين السخنة,ماونتن فيو,ماونتين فيو السخنة 2

    4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل و Sea View

    Zein for real estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فورى, مفروش بالكامل 110م - ازها

    TREX logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع روعه في برج منقرع 100 شامل المستحقات !

    متصدر

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن فى لافيستا 3 العين السخنة

    Zein for real estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٤ جنيه/متر مربع

  • السخنه هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    السويس,العين السخنة,السخنة هيلز

    4 - 6 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فوري ف قرية بلوبلو العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالعين السخنه في قرية بلومار السخنه

    Town River logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز مفروش بالكامل في العين السخنه

    Empire real estate and investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بارقي قري السخنه قريه اروما فيو بسين

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مونت جلاله مميز

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • بيلا فينتو الجلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    السويس,العين السخنة,بيلا فينتو جلالة

    2 - 4 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قرية بياسيرا السخنة

    Zein for real estate logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قريه مارينا وادي دجله

    Town River logo image

    مارينا وادي دجلة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع العين السخنه قريه بالم بيتش

    Town River logo image

    بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع العين السخنه قرية بلو باي اسيا

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • كيب باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,كاب باي السخنة

    1 - 2 غرفة

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…