عقارات مفروشة للبيع في العين السخنة

1,594 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع في بورتو السخنه مفروشه مكيفه ب

    Zein for real estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي لا ڤيستا ٣ السخنة فيو بحر و حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع الهاوايان بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة -مفروشة بالكامل - شاطئ خاص على اللاجون

    Remax The Address logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١١٤٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني على البحر مفروش بالكامل بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩٧٠٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 15

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش صف خامس على البحر وحمام السباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي 3 غرف | إطلالة بحر مباشرة | لافيستا 6

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بجاردن فيو على اللاجون مفروش بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى فى بلومار الدوم فيو البحر وحمام السباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 90م بمنتجع لاسيرينا ريد كاربت السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • باي ماونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Maven Developments
    السويس,العين السخنة,باي ماونت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي 50م في بورتو ساوث بيتش – شاليه بالسخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فورى 103م بورتو ايلاند ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٨٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع كاش واستلام فوري المونت جلاله

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | توين هاوس صف أول 180م | تلال السخنة

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش للبيع كاريبيان 1 بورتو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • اي كيو ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madaar
    السويس,العين السخنة
  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بلو بلو للبيع -العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف أرضي بحديقة بسعر لقطة فى المونت جلالة

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة البانوراما - بورتو السخنة للبيع

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شالية ارضى 140م بأقل سعر 3 غرف فى لافيستا 6

    Oqood Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية بياسيرا العين السخنه

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بياسيرا العين السخنة متشطب ومفروش

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه/للبيع/ازها/مفروش/عين السخنة

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فرصه للبيع قرية اروما العين السخنة بالفرش

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو بحر مباشرة في تلال السخنه

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كان ليمون كاي السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    السويس,العين السخنة,كاي السخنة

    1 - 4 غرفة

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…