عقارات للبيع في السويس, صفحة 2

4,348 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالاجهزة - المونت جلاله

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سويت غرفه نوم بالتشطيب في Kai العين السخنة

    Abrag Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاجون بجوار الفندق متشطب بالكامل مع روف اضافي

    Selective logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن شامل الفرش والتكيفات فيو حمام سباحة

    Selective logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة خاصة 150م، فيو رائع لاندسكيب والبحر

    Selective logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • ريد كاربت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٧٣٬١٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Next Deal
    السويس,العين السخنة,ريد كاربيت

    1 - 2 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحديقة خاصة فيو بانورامي على البحر متشطب بالكامل

    Selective logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع في السخنه استلام فوري متشطب فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري متشطب للبيع في العين السخنة 113م

    Z Investments For Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٥٤٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3 غرف دبل فيو بحري بأقل مقدم في جي باي

    Closer logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    روف اضافي 125م، استلام خلال 6 شهور موقع مميز

    Selective logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مارينا وادي دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٠٨٬١٧٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مارينا وادي دجلة

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول بلومار الدوم مفروش بحرى فيو على اللاجون

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بكامل الفرش بحري مع روف اضافي جولف فيو

    Selective logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانورامية على البحر استلام فوري شامل الفرش

    Selective logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فى العين السخنة شالية متشطب بالفرش

    Sonic For Real-Estate logo image

    عين هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثاني مع روف إضافي بمساحة 127م شامل كامل الفرش

    Selective logo image

    جاز ليتل فينيسيا جولف, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٦٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • بيلا ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٥٤٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Manara Developments
    السويس,العين السخنة,بيلا ايست

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة مباشرة على البحر فيو لاند سكيب بكامل الف

    Selective logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 3 غرف استلام فوري دبل فيو تشطيب كامل

    Z Investments For Real Estate logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شالية أرضى ١٦٠ متر + حديقة كبيرة فى العين باى

    Oqood Investments logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي متشطب للبيع فيو علي البحر في باي ماونت

    Z Investments For Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانورامية على كريستال لاجون تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • بلومار السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,بلومار

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في الماركت استلام الصيف الجاي تشطيب كامل

    Selective logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية كورنر 139 متر مفروش بالكامل بفيو علي مسبح

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مع حديقة في مرحلة لاجون قريب من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    عين باي 2, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري علوي مع روف في المرحلة U7 متشطب و مفروش

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فوري في باي ماونت العين السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٨٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • بيلا رومانس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٩٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Manara Developments
    السويس,العين السخنة,رومانس,بيلا رومانس

    2 - 3 غرفة