عقارات للبيع في مورانو

62 عقارات أخرى
  • 24

    دوبلكس

    ١٠٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    لوفت هاوس ثالث صف من البحر برايم لوكيشن

    متصدر

    views investment logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط حتي 10 سنوان امتلك شاليه 3 غرف في موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مقدم وأقساط 7 سنوات فيو بحر-حمامات سباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة للبيع مورانو السخنة متشطب ومفروش

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطةبموقع متميز باطلالة علي البحر

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • وتر سايد مورانو

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٣٧٬٧١٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مورانو

    2 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع قرية مورانو العين السخنه بالفرش

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه غرفيتن بموقع متميز و علي 10س

    Tradmark Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط حتي 10 سنوان امتلك شاليه 3 غرف في موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع العين السخنه قريه مورانو استلام فوري

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر لقطه للبيع مورانو العين السخنه

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • مورانو وادي دجله

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٣٦٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    السويس,العين السخنة,مورانو

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مقدم وأقساط 3 غرف فيو مباشر بحر دور ارضي

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى فيو البحر وحمامات السباحة متشطب بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مميز للبيع ف مورانو عين السخنة باقل سعر

    Capital Lords Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مقدم وأقساط 3 غرف فيو مباشر بحر دور ثانى

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع لوكيشن مميز قرية مورانو العين السخنه

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول فيو البحر و حمامات السباحة متشطب بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٤٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول بحرى فيو بحر و حمام سباحة تشطب كامل

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى فيو البحر وحمامات السباحة متشطب بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ثاني بالرووف في مورانو وادي دجله

    Arsam Real-estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه غرفيتن بموقع متميز و علي 10س

    Tradmark Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط حتي 10 سنوان امتلك شاليه 3 غرف في موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مقدم وأقساط 6 سنوات فيو بحر-حمامات سباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثالث بأسانسير فيو مباشر للبحر وحمامات السباحة

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علي البحر مباشرة مورانو العين السخنة متشطب

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 75م للبيع في مورانو وادي دجله بالتقسيط 10 س

    Tradmark Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع