عقارات للبيع في مورانو, صفحة 3

62 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب استلام فوري بسعر لقطه ف مورانو السخنه

    Remax The Address logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب دبل فيو بأقل سعر ف العين السخنه -ريسيل

    Remax The Address logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية متشطب بالكامل ف السخنة لقطة برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شالية متشطب بالكامل ف السخنة لقطة برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضى بقرية مورانو3نوم2حمام مفروش بحرى ناصية.

    Smart Move For Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٣٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بقرية مورانو 174م حديقة70م 3نوم 2حمام بحرى

    Smart Move For Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضى بقرية مورانو 3نوم2حمام بحرى يرى البحر.

    Smart Move For Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٨٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٨٦٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا كورنر لوكيشن متميز ثالث صف بحر كامله

    Smart Assets Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع بالعين السخنة كمبوند مورانو

    Bond & Key logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بقرية مورانو95م حديقة55م2نوم1حمام مفروش بحرى

    Smart Move For Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • دوبلكس - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في مورانو - العين السخنة - السويس
    1

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمورانو174م حديقة60م3نوم2حمام بحرى يرى بحر.

    Smart Move For Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية علوى بقرية مورانو95م 2نوم1حمام يرى البحر.

    Smart Move For Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع