عقارات للبيع في مورانو, صفحة 2

62 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه أرضي كورنر بجاردن وإطلالة بحرية مورانو

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فى مورانو السخنه وادى دجله متشطب استلام 2029

    New Avenue Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٦٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بالتقسيط قرية مورانو وادي دجلة السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ثاني برووف فيو بحر وحمام سباحة متشطب واستلام

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول فيو البحر و حمام سباحة متشطب واستلام

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى فيو البحر وحمامات السباحة متشطب بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضى صف أول على البحر فيو البحر و البول

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس فيو البحر وحمامات السباحة متشطب بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٠٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ثاني برووف فيو بحر وحمام سباحة متشطب واستلام

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضى أستلام فورى بحرى قريب من البحر فيو بحر

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مقدم وأقساط 3 غرف فيو مباشر بحر دور ثالث

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مقدم وأقساط فيو مباشر بحر دور ثانى+ ثالث

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع قرية مورانو العين السخنه

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٩٠٥٬٥٥٠ جنيه

    شاليه متشطب مباشره على اللاجون مورانو العين السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع استلام فوري قرية مورانو العين السخنه

    Town River logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مقدم وأقساط 3 غرف فيو مباشر بحر دور ثالث

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٥٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس استلام فورى فيو البحر وحمامات سباحة متشطب

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 3 غرف قريب من البحر, فيو البحر و حمام سباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مقدم وأقساط 3 غرف فيو مباشر بحر دور ثالث

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٢٣٬١٣٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة في قرية بالعين السخنة

    sherwoods property logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول فيو البحر و حمامات السباحة متشطب بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٧٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز مقدم وأقساط 7 سنوات فيو بحر-حمامات سباحه

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى فيو البحر وحمامات السباحة متشطب بالكامل

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوى 4 غرف قريب من البحر فيو البحر و البول

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٢٨٬٧١٠ جنيه

    شاليه مميز بسعر رائع أقل كتير من سعر الشركة

    Remax 360 logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع