عقارات للبيع في لافيستا, صفحة 30

789 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باميز قري العين السخنه استلام فوري بالتشطيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل للبيع برايم لوكيشن لافيستا جاردن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف تشطيب كامل للبيع بأقساط لافيستا جاردن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس روف فيو حمام سباحه استلام فوري بالتشطيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب لقطة صف اول علي البحر استلام فوري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه استلام فوري فيو حمام سباحه - قسط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري باقساط في العين السخنه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم روف شاليه تشطيب مميز باقساط في لافيستا راي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في La Vista 6 – أرضي بحديقة

    Beltone logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شالية بجاردن متشطب للبيع بأقساط-لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 120م – لافيستا 6، العين السخنة

    Crafters Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لا فيستا 5 في العين السخنة

    Crafters Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضى بجنينه لافيستا 6 فيو بحر وبول

    SG Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن ريسيل بالفرش والاجهزة 10.5 فوري

    Gate real estate marketing logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م صـف أول بفيو بانورامي من كل غرفة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على البحر – لا فيستا 7، السخنة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فوري بالفرش والاجهزة فيو بحر10.6توتال

    Gate real estate marketing logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى بجاردن للبيع فى لافيستا العين السخنة

    Shield - DR3 logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 220م صـف أول بحر بفيو بانورامي من كل غرفة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا 320م عايمة على البحر صف أول

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 400م صـف أول بحر بفيو بانورامي من كل غرفة

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في لافيستا جاردنز – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع والاستلام الفوري قريه لافيستا 6دبل فيو

    Property Hills  One logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش بالكامل في لافيستا 5 السخنه

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قريه لافيستا جاردنز متشطب بالتقسي

    Property Hills  One logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع