عقارات للبيع في لافيستا, صفحة 20

788 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر مباشره استلام فوري متشطب 3 غرف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع بالفرش الاجهزه-رويه كامله للبحر

    Point Mark For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحر مباشر! لافيستا 6 جاهز للسكن 8.7M كاش متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه140م صف اول ع البحر استلام فوري كامل التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للاستلام في موقع مميز لافيستا توباز

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعاينه استلام فوري مع لافيستا السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه / للبيع / العين السخنه

    ERA Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع ف لافيستا السخنة فيو عالبحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب في لافيستا 6 السخنه علي البحر .

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضى بجاردن فى السخة فورى متشطب بأقل سعر

    Impact Investments logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فاخر 140م للبيع استلام فورى sea view

    Impact Investments logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر فى السخة فورى متشطب دابل فيو

    Impact Investments logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالكامل فيوpool وشايف البحر بخصم

    Impact Investments logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 700الف واستلم شاليه دبل فيو متشطب قسط لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليهك متشطب جاهز قسط بأقل سعر في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة كورنر تطل على البحر فى لافيستا 4 بالتكيفات

    Do estate logo image

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع | لا فيستا 7 | مع مسبح وحديقة خاصين

    Remax Style logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 145 بلافيستا 7 العين السخنة

    Remax Style logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    135متر كاشف البحر بالكامل فيو ولا اروع تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فاخر بحديقة وفيو بحر و حمامات السباحة

    Susqual Management logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 960الف استلم شاليه جاهز سي فيو مع لافيستا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن شايف البحر في لافيستا 4 العين السخنة

    لافيستا 4, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600 الف استلم صف اول بحر تشطيب كامل موقع راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مستني ايه علشان تستثمر فيلا بالسعر ده؟لافيستا 3

    Premium Homes logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في لافيستا 3 فيو بحر كامل صف ثاني

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع