شاليهات للبيع في السويس, صفحة 33

3,318 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ازها العين السخنة فيو علي حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في مرحلة الحدائق المعلقه ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش في مرحلة الاهرامات مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي مساحة 125م ف منتجع ماونتن فيو

    Arsam Real-estate logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر Finished مقدم465 الف برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي لا ڤيستا ٣ السخنة فيو بحر و حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع من المالك شاليه للبيع فندقى بسعر لقطة

    Step One Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري بمقدم 900 الف متشطب لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري بمقدم 900 الف متشطب لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيـو البحر لكل غرفة + مقدم 250K - بخصم كاش 40% !

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع لقطة فيو على البحر مباشرة استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ستيلا دي ماري عين السخنه متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل موقع مميز يطل علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متطشب بالكامل استلام فوري جبال العين السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مطل على حمام السباحة متشطب في لا جولي

    New Avenue Real Estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي متشطب بالكامل ومفروش استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحرى مفروش بالكامل في كورال سي السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    كورال سي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل فيو علي البحر في تلال السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600.0بقلب العين السخنه مع تلال بخطوات للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط علي 12 سنة شالية للبيع في العين السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بحديقة خاصه يري على البحر مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى يطل على البحر مفروش

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع يطل على البحر استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع رووف خاص يطل على البحر استلام فورى

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ١٠٥٬٦٣٣ جنيه/متر مربع