شاليهات للبيع في العين السخنة, صفحة 6

3,348 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه (بخصم32%) sea view متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعاينه والاستلام بالتقسيط فى لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة استلام فوري في عين باي بالسخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    560 الف كامل التشطيب (بالتكيفات و المطبخ) علي بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بموقع متميز خامس صف من البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية متشطب بالتكييفات بفيو على البحر

    Roots Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم15%قسط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم15%شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم15% امتلك شاليه متشطب لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم15% امتبك شاليه سي فيو تشطيب راقي قسط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر مباشرة للبيع في لا فيستا 5

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر و حمام السباحة في لا فيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضي فيو البحر للبيع بمنتجع المونت جلالة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 246م بمنتجع لولي بيتش فيو بحر مباشر

    Arsam Real-estate logo image

    منتجع لولي بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة إستثمار في شاليه مفروش بالكامل للبيع بانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٢٤٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحر ادفع10% واستلم فوري شالية متشطب لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف ثاني على البحر - تشطيب المالك في لافيستا3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية مفروش فى بورتو السخنة –الحدائق المعلقه

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بورتو السخنة إيلاند 1 – رووف وفيو ب

    Capital Lords Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية تشطيب كامل موقع متميز ثالث صف علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ازها العين السخنة فيو علي حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي في مرحلة ووتر فرونت بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    ووتر فرونت, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بموقع مميز في لافيستا 6

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضى بحديقة خاصه يري على البحر مفروش بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع