عقارات 5 غرفة نوم للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 2

527 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحيرة | بحري | مفروشة بالكامل

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واتر فيلا بحمام سباحة تطل على البحيرة مفروشة جزئيا

    Do estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٣٧٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + كابن في بلايا | على لاجون كبيرة مباشرة

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٩٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول على البحر، موقع مميز

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • زويا غزالة باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٢٦٬٣٢٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,زويا

    2 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في تلال الساحل ثالث صف على البحر للبيع

    One Estates Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه 5 غرف صف اول عالجولف - هاسيندا باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٥٥ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جونيور شالية مفروش بالكامل رووف خاص هاسيندا وايت

    Trends Real Estate Egypt logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ١٣٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل 5غرف مفروشة بفيو مفتوح في هاسيندا باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٠٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بقرية "صافي" مراسي | بمسبح خاص

    Aqarpedia For Resale logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٤٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • بلايا تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلايا ريزورت

    2 - 5 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف على الجولف بحمام سباحة خاص بحري

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه خاص بموقع مميز في مارسيليا

    New Avenue Real Estate logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبة من بالما - متشطب بالكامل - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه مفروش للبيع ريسيل بموقع مميز- هاسيندا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شالية ريسيل+330م جاردن متشطب بالفرش-هاسيندا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريتان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,ريتان

    استوديو, 1 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٤٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سيشل متسلمة تري البحر متشطبة مساحة كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بالكامل بسعر و موقع مميزين

    why solutions logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هاسيندا باي مع اقل سعر صف أول على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٦٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع تطل ع البحيرة وباقساط مراسي اعمار

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٢ متر مربع

    ٢٠٦٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو على حمام السباحة والبحيرة اريزو

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله فيو جولف في هاسيندا باي

    Fortune Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالكابين علي البحر و الاجون-هاسيندا باي

    Aspire Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثان ع الجولف للبيع متشطب بالكامل مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٨٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف تالت على البحر/استلام فوري

    AK Circle logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٧ متر مربع

    ١١٢٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل ع البحر للبيع بحمام سباحة خاص بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٣٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…