عقارات 5 غرفة نوم للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 4

525 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين جاهزة للاستلام بإطلالة على اللاجون موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٦٠١ متر مربع

    ٨٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف متشطبه+Acsأمواج قسط كوارتر مليون سعر 40م

    متصدر

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 5 غرف نوم في Verona بموقع مميز جدً

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٩٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالفرش راقى جدا مع كابن و بوول خاص لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٤٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اكبر فيلا 1860م ارض هاسيندا باى لاجون فيوو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك في أمواج تشطيب كامل بالفرش استلام فوري

    Selection Code logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في مراسي بسعر وللوكيشن مميز جدا

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٣٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول لاجون -اكبر مساحه ارض وافضل سعر متر

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في بلايا رأس الحكمة صف رابع بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف مفروشه (ريسيل) في مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف اول لاجون 418 متر بحري بسعر مغري

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤١٨ متر مربع

    ١٦٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا هسيندا باي مستقله غير ملحقه ب ڤلل\SA01053

    Dk REAL ESTATE logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع بروف وحديقة خاصة بموقع مميز

    Image Investments logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣١٬٨٠٧٬٩٥٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيليا مراسي فيو بحر

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٧٤٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مارينا 2 مراسي فيو حمام سباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٤ متر مربع

    ١٨٣٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر في مراسي بحري 100%

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٣٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيشيل الساحل الشمالي شاليه علوي مفروش بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في فيكتوريا مراسي بحري بحمام سباحة خاص بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مراسي على اللاجون و حمام السباحة بالفرش

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٩١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 265م كومباند أمواج سيدي عبد الرحمن

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٢٨ متر مربع

    ٧١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الساحل الشمالي داخل تلال اول صف

    Home Select for real estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه فاخر للبيع في هاسيندا باي -متشطب

    Aqarpedia For Resale logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا “ستون بلوك” مفروشة بالكامل للبيع في سي شيل

    Redefine logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٥٧ متر مربع

    ٩٨٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شاليه استلام فورى 250متر باقل سعر اميز فيو

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مراسي مفروشه تطل علي ليك بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٦٦ متر مربع

    ١٣٩٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…