عقارات 5 غرفة نوم للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 12

526 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحر متشطبه لوكس باقل سعر في زويا الساحل

    Summit Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع مع كابينه خاصه في موقع مميز جدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٣٦ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا ع البحر دايركت باقل سعر بمراسي باي.

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في هاسيندا باي راس الحكمه

    Ammaier for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٩٨ متر مربع

    ٨٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور علوي مع رؤؤف صف ثاني فى هاسيندا باي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7+

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هورايزون ابر سي فيو باقل سعر في الماركت

    Premises logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جدا في سي شيل باقل سعر

    Premises logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي اللاجون استلام فوري في الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢١٣٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلتك خطوات من البحر فى افضل مشاريع الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هاسيندا باي سيدي عبدالرحمن

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٣٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مرسيليا بيتش 4/كود الوحدة : SV01015

    Dk REAL ESTATE logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بلايا، الساحل الشمالي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٩٬١٨٠٬٦٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع تقع في الساحل الشمالي لمصر، مراسي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٦١٠ متر مربع

    ٩٤٩٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في فيكتوريا – مراسي

    Property Network logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص للبيع صف اول ع البحيرة مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٤٤ متر مربع

    ٢٠٥٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 760م 5 غرف سي شيل تشطيب كامل + كابينة

    Apex Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة وكابين للبيع بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تروفي لاجون | فيردي ماراسي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٨ متر مربع

    ١٥١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لوكيشن مميز بسعر اقل من سعر الماركت

    Sign Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٩٩ متر مربع

    ١٥٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز بسعر اقل من سعر الماركت

    Sign Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٣٦ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مفروشة بالكامل للبيع في مراسي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٦٨ متر مربع

    ١٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل للبيع في مراسي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٤٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالفرش كامل مع حمام سباحة تطل على البحر

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٨٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الجولف والبحيرة للبيع في هاسيندا باي

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه صف اول على الجولف ، بحري 100%

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…