عقارات 5 غرفة نوم للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 14

526 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه هاسيندا وايت للبيع مع كابينة مفروش لوكس

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون في مراسي احسن لوكشن و سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول ع البحيرة مُباشرةً للبيع متشطبة بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢١ متر مربع

    ٢٤٢٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول 5 غرف نوم للبيع في تلال الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مع كابينه صف اول لاجون مفروش في سي شيل

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٨٧ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قمة الفخامة في مراسي! فيلا بحمام سباحة وجاردن خاصة

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هاسيندا باي تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخدمات فندقية by Kynd صف اول علي البحر Amwaj

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة خاص متشطبة ومفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز قريب من البحر و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٢ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع دايركت على البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٩٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثالث بحر متشطبة بالكامل بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول دايركت فيو علي البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول دايركت فيو علي البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول دايركت فيو علي البحر استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالكامل في مراسي الساحل الشمالي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٣٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مراسي ريفا فيوز تشطيب كامل وفرش

    ICONIC logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٩٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو كامل علي البحر في مراسي باي

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٩٠٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فول سي فيو مفروشه بالكامل مميزه جدا باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميزه صف اول علي اللاجون مراسي بلانكا

    Gold Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٧ متر مربع

    ١٦٩٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع مباشرة علي البحر سعر مميز بتلال

    Guides Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالفرش -استلام فوري - اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري و بكابينة خاصه في بلايا

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بكابينة الصف الأول على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، فيلا دايركت عالبحر في الصف الاول للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٦٧٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…