عقارات 4 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي

3,748 عقارات أخرى
  • 24

    تاون هاوس

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس سي فيو | متشطبة بالكامل بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٤٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 375متر جاهز بالفرش بوول فيو هاسيندا

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٦٬٧٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٤٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز فيلا دور واحد استلام فوري في راس الحكمة

    Western House logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٥١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب للبيع في صافية الساحل الشمالي 220م

    Z Investments For Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • أوجامي رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٦٦٩٬٤٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    3 - 6 غرفة

  • 19

    شاليه

    ٢٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي قريب للشاطئ مباشر على لاجوون استلام سنة

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 90الف للمتر وحده بفيو بحر دور فوق ال 30-جراج

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٧ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر مفروش بالكامل للبيع في أمواج

    Susqual Management logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب في اوجامي الساحل الشمالي

    Property Hills VIP logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس بسعر مميز في مراسي بموقع مميز

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٩٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • سلفر ساند الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,سيلڤر ساندس

    3 - 5 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٨٥٤٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروشه بالكامل بافضل سعر استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دويلنج للبيع في سي شيل

    Sea Station logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بالرووف في منتجع امواج الساحل الشمالي

    Waystar Investment logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ثالث صف بحر تشطيب فاخر شامل الفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالتشطيب في أوجامي سوديك الساحل الشمالي

    Abrag Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • سول

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 7 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا346م صف اول ع البحر استلام فوري كامله التشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٤٦ متر مربع

    ٧١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي 4غرف+غرفة مربية للبيع في سيلفر ساندس

    Real Vision logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٩٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس من غير أوفر موقع مميز على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٣٨٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    جراند بيتش شاليه في بلايا بالساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٣٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر توين استلام فورى-دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • مدن راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Kilo 212تاون هاوس استلام فورى بمشروع نايا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم توينهاوس تشطيب راقي لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Kilo 212تاون هاوس استلام فورى بمشروع نايا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم توينهاوس للبيع مفروش فرش راقي لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت استلم فورا توينهاوس بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • جون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٠٥١٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,چون

    1 - 4 غرفة