عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 27

1,164 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بمقدم 5 % و اقساط علي اطول فترة سداد

    Tradmark Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضى على حمام السباحه, ستيلا هايتس, الساحل

    Remax 360 logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك دوبلكس160م بفيومميز لكل الغرف بالعالمين

    Evergreen Properties logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شامل الاثاث والاجهزة حديقة خاصة تشطيب سوبر لوكس

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    قرية بدر, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة بتشطيب VIP وفيو خيالي علي البحر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    إستلام قريب شاليه متشطب فى مازيرين بجانب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – ستيلا مارينا | 130متر استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    ستيلا مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 210م في Q Bay بحديقة ورووف

    Horizen For Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف 145م في Q Bay تشطيب كامل

    Horizen For Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 400 الف وامتلك وحدتك متشطبه واقساط حتى 7 سنين

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في فيلاجيو للبيع في جولف بورتو مارينا

    Eastmark logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري علي اللاجون للبيع

    Property Hills Star logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه أرضي مميز في مارينا (بوابة 7)

    متصدر

    Dark Real estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مارينا 2 - المنطقة التاسعة

    Marina Home logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 5%مقدم توين هاوس اقساط اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 5%مقدم توين هاوس اقساط اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع شاليه 5%مقدم و اقساط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5%مقدم بينتهاوس بأميز موقع لاجوون فيو

    Square real estate logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شالية متشطب فى مزارين جوار بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مارينا 5 : شالية VIP مفروش استلام فوري عالبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا شاليه متشطب بالكامل برووف سى فيو

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا شاليه متشطب بالكامل برووف سى فيو

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    235م شقه+جاردن117م صف اول متشطبه بسعر مميز+فيو+فور

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين علي البحيرة فى سيدي عبد الرحمن استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 237م متشطبه بفيو لاجون بمقدم5%بلتقسيط

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٤٧٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…