عقارات 3 غرفة نوم للبيع في العلمين, صفحة 26

1,164 عقارات أخرى
  • 15

    دوبلكس

    ٢٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي ب جاردن للبيع في مارينا

    The Polygon logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    5

    ١٨٥ متر مربع

    ١٢٣٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر+تشطيب VIP ومقدم 930 الف استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٧٥٩٬٠١٥ جنيه

    شاليه 175م لقطة بلوكيشن راقي وبروف مميز في مزارين

    Onyx for real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٧٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – مارينا 5 فرصة مميزة لامتلاك فيلا بحرى

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في قلب سيدي عبد الرحمن - ستيلا هايتس (للبيع)

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في قلب سيدي عبد الرحمن - ستيلا هايتس (للبيع)

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في قلب سيدي عبد الرحمن - ستيلا هايتس (للبيع)

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في قلب سيدي عبد الرحمن - ستيلا هايتس (للبيع)

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في قلب سيدي عبد الرحمن - ستيلا هايتس (للبيع)

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في قلب سيدي عبد الرحمن - ستيلا هايتس (للبيع)

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في قلب سيدي عبد الرحمن - ستيلا هايتس (للبيع)

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في قلب سيدي عبد الرحمن - ستيلا هايتس (للبيع)

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الرفاهية في مارينا 4 | شاليه أرضي بمساحة ممي

    Marina Home logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في قلب سيدي عبد الرحمن - ستيلا هايتس (للبيع)

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في قلب سيدي عبد الرحمن - ستيلا هايتس (للبيع)

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في قلب سيدي عبد الرحمن - ستيلا هايتس (للبيع)

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في قلب سيدي عبد الرحمن - ستيلا هايتس (للبيع)

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه أرضي في مارينا 4 مساحة المباني 165 متر

    Marina Home logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك الصيفي جاهز في مارينا ٦ اطلالة مميزه

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم الفرصه شاليه ارضي بمارينا ٥ للبيع مميز

    Marina Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبلكس في موقع متميز بالتقسيط حتي 10 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزه للاستلام بالتقسيط علي 12 سنه

    Tradmark Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في العلمين
مؤشرات حول أداء المجتمع
العلمين

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…