شقق 3 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي

506 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 140م استلام فوري متشطبه بفيو مميز مقدم5%

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في ستيلا هايتس مساحه 120 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري دابل فيو من جميع الغرف - التجمع

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام 6 شهور بمقدم 165الف تقسيط 15 سنة

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 238م بمقدم 2 مليون في موقع مميز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ستيلا هايتس الساحل الشمالي-اطلالة ع بحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3غرف 145م بمقدم 5% سي فيو متشطب بكامل

    Tradmark Real Estate logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • زهرة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5/40/55
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,زهرة

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز متشطب ارضي بجاردن للبيع في كالي كوست

    Teleo For Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٩٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع (مازارين - العلمين الجديده) 242م

    RE/MAX Avalon logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 238م متشطبة في قرية مزارين العلمين بفيو مميز

    Property  Hills. logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بحديقة رملة راس الحكمة متشطب فيو لاجون

    Compound Hekaya logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٣٣ متر مربع

    ١١٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في ستيلا هايتس الساحل الشمالي-اطلالة ع بحر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • مدن راس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة صف اول ع البحر في راس الحكمة بخصم 30%

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٩ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فيو علي البحر في وادي يام مدن

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسقف مرتفع متشطبة لاجون فيو في جون سوديك

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر مميز بمساحة كبيرة + روف فى جون من سوديك

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون استلام سنه و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • جاي دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٣٨٥٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٣١٬١٥٠ جنيه

    شالية على البحر مباشرة بمقدم و اقساط و سعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو قسط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك شقة سي فيو تشطيب راقي قسط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٣٣٤٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن صف اول للاجون-طرح جديد بتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العالمين بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • إيبيك شاليه دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    3 غرفة