شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في فوكا باي, صفحة 9

311 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف متشطب للبيع في فوكا باي الساحل الشمالي

    Oaks Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ستاند ألون أرضي ڤيو لاجون مباشر تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي بسعر لقطة دور أول ڤيو بحر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش للبيع في فوكا باي الساحل الشمالي

    Utopia logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر بإطلالة مباشرة على اللاجون في فوكا با

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز جدا شاليه 125متر فورى فوكا باى بوول فيو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه3 غرف نوم- بحديقة جانبية -مفروش بالكامل

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه٣ غرف نوم - بحديقة - مفروش بالكامل

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالمطبخ والتكيفات برايم لوكيشين فوري

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فوكا باي | فيو لاجون مباشر مميز

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مستقل للبيع في فوكا باي بالفرش

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف متشطب فيو لاجون للبيع ف فوكا باي الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باي بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع - فوكا باى - رأس الحكمة

    Next Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-ستاند الون شاليه باقل سعر متشطب و مفروش كامل

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٧٣٧٬٥٠٠ جنيه

    إطلالة مباشرة على الكريستال لاجون بمشهد مفتوح

    The Polygon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس لقطة للبيع فيو مباشر البحر وحمام سباحة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه (سي فيو) للبيغ في فوكا باي (بالفرش و الاجهزه

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون مفروش بالكامل بالمطبخ والتكيفات-لاجون فيو

    Remax The Address logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لاجون شاليه مستقل 190م متشطب أقل اوفر ف فوكا

    Bright logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه 3غرف متشطب قسط كوارتر 400ألف-10م كاش

    متصدر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٢٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين + شاليه علي البحر في فوكا

    Adviser Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٣٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 15 سنة شاليه علي البحر في فوكا تطوير مصر

    Adviser Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٥٢٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين + شاليه علي البحر في فوكا

    Adviser Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٢٣٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 15 سنة شاليه علي البحر في فوكا تطوير مصر

    Adviser Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع