شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في فوكا باي, صفحة 11

311 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه لاجون فيو للبيع في فوكا باي راس الحكمة

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشاليه 110م 3غرف بلاجون فيو بفوكا باى

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مستقل دور ارضي للبيع في فوكا باي

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم شالية ريسيل للبيع استلام فوري متشطب

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل شاليه ريسيل على لاجون دايركت استلام فوري 9.5

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | بنتهاوس شاليه سي فيو استلام سنه ب9.2 مليون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-برايم لوكيشن سي فيو و لاجون فيو باقل سعر

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه( يري البحر بشكل كامل)للبيع فوكا باي المرحلة1

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٧٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون شاليه ارضي مفروش بالكامل للبيع

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون شاليه ارضي مفروش بالكامل للبيع

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف ((فيو بحر بالكامل)) - (مفروش بالكامل)

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٨٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    luxurious finishing for sale chalet in Foka Bay

    RE/MAX 1st Choice logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر180م مع حديقه كبيرة للبيع في فوكا باي

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي129متر+حديقه علي اللاجون مباشرا فوكا باي

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع على البحر مفروش بالكامل جاهز للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٧٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب لشالية 3 غرف بأطلالة البحر في فوكا باي

    Apart Real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز 126م + حديقة اول صف لاجون مفروش بالكامل

    Bright logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في فوكا باى 122م لاجون 3غ فوري بالفرش

    Dk REAL ESTATE logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات بريم لوكيشن جاهز بمقدم 1.6M

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في فوكا باي | شاليه 190م

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٣٢٢٬٤٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلالة بحر – فوكا باي، رأس الحكمة.

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٠٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة لاجون مباشرة… تجربة صيف بلا حدود

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك في قلب الكريستال لاجون –فوكا باي رأس الحكمه

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة لاجون مباشرة… تجربة صيف بلا حدود

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضي بجاردن فوكا باي | الساحل الشمالي

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٥٬٢٧١ جنيه/متر مربع