بيوت و فلل 2 غرفة نوم للبيع في راس الحكمة

11 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ١٣٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز 130م+2غ ماستر فيو لاجون مباشربجاردن

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه+بالتكييفات والمطبخ بموقع مميز ،ديراكشن

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٧٠٧٬٧٤٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع في أفضل موقع بإطلالة على البوول

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دور واحد | مع شاطئ خاص | برعايه Campbell Gray

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس قريب من الاستلام راس الحكمه علي عشر سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • ووتر شاليه - أوجامي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٦٦٩٬٤٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,أوجامي

    2 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فندقية 2 غرفة 150م إطلالة على البحر موقع مميز

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة بأقل سعر دايركت على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٩٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز على لاجون بقسط على 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٢٦٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لاجراي فدقية غرفتين بالبول دايركت على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري علي اللاجون للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ١٦٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام 2026 مشروع DIRECTION WHITE

    Next Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٩٤١ جنيه/متر مربع