عقارات 2 غرفة نوم للبيع في راس الحكمة, صفحة 30

3,985 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر على اللاجون بسعر أقل سعر السوق، متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر على اللاجون بسعر أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجون في الصف الأول، بدون دفعة أولى على 10Y

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحرية، متشطب ، مع تكيفات ،موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز خطوات من البحر بمقدم 5% وقسط 8 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح شاليه على البحيرة م بالتكيفات تقسيط 8س!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية متشطب استلام فوري بالساحل الشمالي

    Property  Hills. logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح شاليه على البحيرة م بالتكيفات تقسيط 8س!

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر الطرح شاليه على البحيرة م بالتكيفات تقسيط 8س!

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه برووف بأقل سعر فى كالى كوست قسط 8 سنين

    property hills Elite logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر تشطيب كامل مع تكييفات إطلاله لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شاليه 205 متر متشطب بجنينة قسط 7 سنين

    property hills Elite logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠١٬٨٥٤ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بالدور الثاني

    The Polygon logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه موقع مميز جدا فيو لاجون Lyv رأس حكمة

    Square Real Estate logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شاليه 92م ارضي في سكالا استلام سنه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي مقدم 5% عالبحر ف سوديك سيزر وقسط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل علي البحر مع اطول فترة تقسيط راس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهات متشطبة في اوجامي رأس الحكمة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في اوجامي رأس الحكمة وتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٢٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى هايد بارك بالتقسيط على 8 سنوات

    CBE New Homes logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…