عقارات 2 غرفة نوم للبيع في راس الحكمة, صفحة 28

3,985 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أحلام على شاطئ البحر مكون من غرفتي نوم – ادف

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز بإطلالة على البحر مع إمكانية التقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز في رأس الحكمة، الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بغرفتي نوم على لاجون وفيو بحر | 125 متر

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر غرفتين بإطلالة على البحر_راس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    يسعر لقططه للبيع شاليه فيو مميز متشطب مرحله فيلدج

    S signature logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٠٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬١٣٨٬٢٢٩ جنيه

    بسعر لقططه شاليه 95متر متشطب دبل فيو علي اللاجون

    S signature logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز لسرعه البيع شاليه 107م فيو مميز متشطب

    S signature logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٠٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    كبينه

    ٤٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين فندقي صف اول لاجوون استلام فوري بخصم على كاش

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين متشطبة بكامل في لوكيشن مميز باطلالة بحر

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٤٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب راقي للبيع بالتقسيط بفيو مميز ارقي موق

    Square Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣٩٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل للبيع فى نايا باي (راس الحكمه)

    JMG logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم باطلاله على اللجون مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط الى 10 سنوات شالسه للبيع باطلاله على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه 107م للبيع فيو مميز متشطب بالكامل

    S signature logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٠٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر باقل سعر متشطب 2 غرفه

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول طرح اقل سعر شاليه باطلاله علي البحر متشطب 2غرف

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بخصم شاليه باطلاله علي البحر 2 غرفه متشطب

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٦٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بحديقة للبيع في مار باي راس الحكمة

    IRTKAZ logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٤٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بخدمة فندقية تشطيب كامل على الاجوون

    Inn Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٩٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع في هاسيندا ويست رأس الحكمه

    property hills Elite logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر الماركت شاليه ريسال متشطب جيفيرا بوول فيو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع في رمله باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٠١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب باطلاله كامله علي البحر بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٣٠٢٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل مقدم 5% تقسيط 11سنه موقع مميز جدا رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٠١٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في راس الحكمة
مؤشرات حول أداء المجتمع
راس الحكمة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…