شقق 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 10

616 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 117م الساحل الشمالي - أبراج العلمين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٩٬٨٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب دايركت علي البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه غرفتين للبيع استلام فورى فيو مميز

    S signature logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع مطله على اللاجون و بقسط يصل 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه فيو لاجون بتقسيط على 8 سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٤٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • سيا لاجوون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الساحل الشمالي,العلمين,سيا لاجوون

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في اركو لاجونز العلمين ٨٩ متر متشطبه

    Jedar Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في موقع مميز جدا علي الاجون مباشره

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٩٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع (اجازة - العلمين الجديدة) 112 م

    RE/MAX Avalon logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع (جيفيرا - رأس الحكمة)

    RE/MAX Avalon logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٥٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (سيتي ايدج - ذا جيت) 198 م

    RE/MAX Avalon logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • لندن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    JD holding
    الساحل الشمالي,العلمين,لندن الساحل الشمالي

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه ع البحر في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • ريتال نورث

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Retal Development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,ريتال

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 117 م -الحي اللاتيني - استلام 2026.

    Coldwell Banker Platinum logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٨٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬١٥٣٬٨١٥ جنيه

    بسعر متر قليل وحده فيو بحر واسع في دور عالي-جراج

    Code For Real Estate logo image

2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 680الف و استلم شقة جاهزة للسكن بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه2نوم ارضي بجاردن بفيو مميز بحري اقساط على 10س

    Evergreen Properties logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نيوم

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pavilion
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,نيوم

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في قلب العلمين بمقدم ٢٥٠ الف

    Pharos Real Estate logo image

    أجازة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 121م ابراج العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٢٧٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 121م دور مرتفع على اللاجون مباشرة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٩٥٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في مزارين العلمين استلام فوري متشطب قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • نورث كود

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٧٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Code Development
    الساحل الشمالي,العلمين,نورث كود

    2 غرفة