شقق 2 غرفة نوم للبيع في مدن أبوظبي

13 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف متشطبة في راس الحكمة الساحل الشمالي 145م

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأقل سعر | دبل فيو بحر ولاجون

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فى شاليه كامل التشطيب قسط فى رأس الحكمة

    متصدر

    Anchor for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر استثمار اماراتي فمصر صف اول عالبحرBeach Plaza

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على البحر - تشطيب كامل مع تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحر - تشطيب كامل مع تكيفات هواء

    New Avenue Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احدث طرح لشركة مدن ف رأس الحكمة/شقة فاخرة بمقدم 5%

    Summit Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه first home في مدينة مدن الإماراتيه

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مدن - رأس الحكمة

    Crafters Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة بالكامل مع التكييفات والمطبخ والفرش

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية برايم لوكيشن في رأس الحكمة - بسعر قديم - مدن

    Remax The Address logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع