شقق 2 غرفة نوم للبيع في سيشور

12 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع مطله على اللاجون بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز في رأس الحكمة، الساحل الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مطله على اللاجون استلام سنه و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كورنر تشطيب كامل إطلالة على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل امام البحر وبجوار لافيستا

    Property  Hills. logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • شور ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    2 غرفة

  • 23

    شقة

    ١٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بمقدم 10% متشطب بموقع مميز فى سي شور.

    Sedra Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٢٦٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 2 غرف دايركت على لاجون اقساط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٧٨٬٠٢٥ جنيه

    شقة سوبر لوكس بإطلالة بحر مباشرة للبيع بالتقسيط

    Driven Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطّب بالكامل 2 غرف نوم | هايد بارك – راس ا

    Selection Code logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٨٩٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه لامتلاك وحدةseaviewفي اهم مشاريع الساحل

    Selection Code logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ووترسايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيشور

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الساحل كومباوند سي شور، بالتقسيط فيو مميز عقد قديم

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو البحر مباشر متشطب بالكامل من هايد بارك

    Inn Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٢٥٬٢٧٤ جنيه/متر مربع