شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 6

7,845 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٢٬٤٧١٬٤٦٣ جنيه

    شاليه للبيع أقل من سعر السوق بالتقسيط وجاهز الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في موقع مميز في مدن ابوظبى راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٦٧٢٬٥٠٤ جنيه

    شاليه للبيع ريسيل أقل من سعر السوق فى زويا متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في موقع متميز في هاسيندا حينيش اقل سعر تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر صف اول + | garden | تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل للبيع فى ذا ميد راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطيب بإطلالة على البحر في مرسى باغوش

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه اطلاله على البحر تشطيب كامل فى مارسي باغوش

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 129م متشطب مودرن فيو ع البحر مقدم5%قسط

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بانورامي على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بموقع متميز باطلاله علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل باطلاله علي البحر بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين باطلاله علي البحر متشطب بجوار الماظه

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع من هاسيندا بالم هيلز راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٢٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل باطلاله علي البحر بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سيزن (Seazen) رأس الحكمة | فيو مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر متشطب بالكامل في soul

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي البحر متشطب بالكامل في soul

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Finished+ACs خطوات للبحر بجوار فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات للبيع في ازها راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٣٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بسعر مميز في رمله راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٠١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سي هورس رأس الحكمة

    Beltone logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع سي فيو في افضل لوكيشن في فوكا باي

    Rokn Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٨١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بإطلالة لاجون في سيدي حنيش

    متصدر

    Inn Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ١٣٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على البحر بالكامل بمقدم5%

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٢٬٣٩٠ جنيه/متر مربع