شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 9

7,834 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٥٬٣٣٧٬٤٧٧ جنيه

    شقة 2 غرف نوم | ماراسي مارينا | جاهزة للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بإطلالة لاجون | سيلفر تاون | 2 غرفة

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام الصيف القادم بأفضل لوكيشن في سيلفر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٢٧٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%قسط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع في سولت الساحل - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شاليه مفروش بتيراس كبير ف Mazarine

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬١٨٦٬٩٣٥ جنيه

    فيو مزدوج بحري لاجون ولاندسكيب

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ١٢٦٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في فوكا باي مقدم 485الف او كاش 6مليون

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في راس الحكمه الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحرى غرفتين متشطب استلام سنة

    We are consultancy logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠١٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فيو لاجون بسعر أول طرح

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة متشطب بماونتن فيوراس الحكمه فوري

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع من امواج الاهلي صبور سيدي عبد الرحمن

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٤١٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرفة في فايا بأقل سعر في الماركت

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بإطلالة بحر كاملة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٦٧٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ريسيل بماونتن فيوراس الحكمة

    متصدر

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو شاليه غرفتين متشطب كامل في هاسيندا الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬١١٦٬٦٤٠ جنيه

    شاليه متشطب دور ثان استلام 2026

    The Polygon logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع لقطة متشطب بالكامل استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه لاجوون فيو للبيع تشطيب راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٣٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٦١٥٬٧٧٧ جنيه

    شاليه صف اول على البحر متشطب بالكامل للبيع فى رملة

    TREX logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب صف اول علي البحر مزارين العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب بريميم خطوات من البحر بقسط مرن قريب مالمطار

    متصدر

    Q Sequoie logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٣٢٬٧٠٤ جنيه/متر مربع