شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 5

7,845 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف فاخر بإطلالة بحرية – تقسيط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرف دايركت لاجون بتقسيط على 9 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٢٢٤٬٥٠٠ جنيه

    شاليه كورنر إطلاله مزدوجه مجهز بالكامل تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٨٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٢٢١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف بإطلاله كامله للبحر-مجهز استلام 2028!!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٨٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢١٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مودرن مباشر على كريستال لاجون و بحر - 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٥٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن فاخر و مودرن بإطلاله مزدوجه - 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بـ اطلاله علي البحر مباشره - جاهز بالفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع قريب للبحر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم للبيع باطلاله على البحر مقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى مارسي باغوش مقدم5% اطلاله على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شاليه بإطلالة بحرية للبيع بدفعة أولى ٥٪

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١٢٦٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١١١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط الى 10 سنوات شالسه للبيع باطلاله على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في موقع متميز في هاسيندا حينيش اقل سعر تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | اقل مقدم !!

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه خطوتين من البحر تشطيب كامل خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على المسبح والبحر مقدم5% قسط 7سنين لافيستا

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بصيفك على البحر فى الساحل وقسط على 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بصيفك على البحر فى الساحل وقسط على 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بفيو مميز جدا استلام قريب للبيع

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شاليه على البحر مباشرة تشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بتشطيب فندقي استلام فوري على البحر مباشرة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع