شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 41

7,833 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع Hacienda Bay استثمار ساحلي بعائد قوي

    Mr .Estates logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بحديقة كامل التشطيب لاجوون فيو

    Roots Development logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٨٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين دبل فيو دايركت لاجون أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين دبل فيو دايركت لاجون أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين دبل فيو دايركت لاجون أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شاليه متشطب مطل علي البحر مقدم 0% .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية صف اول علي بحر اقساط تصل الي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠٤٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في هاسيندا واتر بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٣٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مباشره علي اللاجون متشطبه بالكامل مقدم 1,9

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في بيت البحر بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لاجوون فيو كامل التشطيب بموقع مميز

    Roots Development logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه الان بمقدم 5% ف راس الحكمه

    Creative Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٨٦٬٧٩٠ جنيه

    شاليه للبيع (شماسي - سيدي عبدالرحمن) 95 م

    RE/MAX Avalon logo image

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬١٦٢٬٢٥٠ جنيه

    وحدة في الصف الرابع بارتفاع مميز مع فيو مفتوح.

    The Polygon logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شاليه لاجون فيو للبيع Juneالساحل الشمالي

    متصدر

    Driven Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع شاليه 2نوم في سي شور الساحل الشمالي

    Gate real estate marketing logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    Chalet in Solare with DP 3.2M EGP – Delivery 2028

    Aqarpedia For Resale logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١١٨٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام على حمام السباحة في البانجلوز

    New Avenue Real Estate logo image

    Bungalows North Coast, بانجلوز, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٠٣٬٨٦٧ جنيه

    شاليه للبيع كون | رأس الحكمة - عقد قديم

    Flag square Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع