شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 17

7,833 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ١٠٬٤٦٥٬٧٦٥ جنيه

    استلم شاليه فوري في راس الحكمه بقسط يصل ل 10 سنين

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (كيو باي) 115م

    RE/MAX Avalon logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالفرش والتكيفات والاجهزة- دايز

    متصدر

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 2غرف ع البحر باقل سعر علي 10سنوات.

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٤٩٬٨٧٦ جنيه

    استلم شاليهك في راس الحكمه بخصم50% مع الاهلي صابور

    Selection Code logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٩٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م متشطب بالكامل جاهز للاستلام بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2غرفه ع البحر استلام قريب على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فوري اقل مقدم بأطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باقل سعر متشطب للبيع في أمواج فوري

    متصدر

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 125الف وامتلك شالية متشطب في العلمين قسط12سنة

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك علي اللاجون متشطب بتقسيط 10 سنين المراسم

    IRTKAZ logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بجاردن 98م بمقدم 2.5 مليون في Mar Bay

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٢٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر شاليه بالتكيفات باقل سعر وبدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقي متشطب بالتكيفات بمقدم 5% فقط

    IRTKAZ logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 2غرفه ع البحر بأقل سعر وتقسيط ع 8س

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٧٬٣٧٩٬٢٨٧ جنيه

    شاليه فاخر فيو حمام السباحة باقل سعر في الماركت

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في جيفيرا بإطلالة لاجون بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في جيفيرا بإطلالة لاجون بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة متشطب استلام فوري علي Pool مباشرة

    IRTKAZ logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٤٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شاليه ٣غرف بحديقة علي البحر استلام سنة

    Edge Real Estates logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في بيت البحر فيو مميز 126 متر سيدي حنيش

    Property  Hills. logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه الماظة استلام فوري لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة ڤيو مفتوح في ڤيردي مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار فى شاليه جاهز وتقسيط 8 سنين

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي على حمام السباحة في مارينا مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع