شاليهات 2 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 10

7,845 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مقدم 5% قسط ع 10 سنوات في هاسيندا بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدن الامارات تطرح شاليهات متشطبه عالبحر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بسعر اللونش وفيو ممتاز باوجامي من سوديك

    Realm Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شالية ريسيل غرفتين متشطب سي فيو | بسكالا سي فرونت

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٧٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بفيو بحري sea view بمقدم 185 الف تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٣٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شاليه لاجوون فيو للبيع تشطيب راقي تقسيط

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه سي فيو تشطيب راقي للبيع بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٠٩٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شاليه تشطيب راقي بوول فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٠٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في نورث كود, مقدم 5%, قسط 5 سنوات

    Smart Move logo image

    نورث كود, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٦٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه تشطيب راقي للبيع تقسيط لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في قريه امواج الساحل - ارضي غرفتين بسعر مم

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ١٢٠شاليه في قريه امواچ شامل العفش

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن 2 غرف فيو بول للبيع امواج الساحل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب كامل واقساط تصل الى 15 سنه

    IRTKAZ logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٠٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شاليه تشطيب كامل واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب للبيع فيو علي البحر في هايسيندا ويست

    Z Investments For Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٩٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٤٥٢٬٦٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بدون أوفر مباشرة على اللاجون باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ١٤٠٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقى للبيع فى فوكا باى متشطب ومفروش

    متصدر

    Top Homes Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه متشطب سي فيو بأقل سعر في مارينا 5 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م للبيع ف نايا باي بالتقسيط 10س استلام 26

    Tradmark Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين ارضي بجاردن متشطب استلام فوري | ريسيل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع بتسهيلات حتى 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه متشطب سيلفر ساندس بوول فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع