عقارات 1 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي

2,742 عقارات أخرى
  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ازها الساحل الشمالي تقسيط 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بورتو جولف مارينا استلام اخر السنه

    Chance for Realestate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام الفوري متشطب بالكامل موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية في ارقي كمبوندات الساحل اطلالة علي البحر

    Property Hills Star logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مارينا مراسي مفروش بالكامل اعمار موقع مميز

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٦٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو علي البحر في سيلفر ساندس سيدي حنيش

    Abrag Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه نوم للبيع فى ازها تشطيب كامل وتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز مفروش بالكامل للبيع

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بالاجهزه الفرش والتكييفات ع بحر

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالكامل صف أول لاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • جاي دوس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Akam Developments
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,دوس

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على اللاجون استلام خلال سنه و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل متشطبة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم 10% استلام سنه - فيو لاجون

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥٣٠٬٥٦٤ جنيه

    شاليه صف اول لاجون لسان الوزراء مارينا 5

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • يَم بيتش بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 425الف فقط امتلك شاليهك متشطب مع هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة استلام فوري متشطب سعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بعرض خاص مع هايد بارك لفترة محدودة

    IRTKAZ logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام السباحة بحري في جرييك مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو جولف) 45 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٢٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز أفضل من انتظار سنين على الاستلام

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • يود البحر

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,يود

    1 - 2 غرفة