شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 6

2,300 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بجميع الاجهزه للبيع في مراسي بتسهيلات

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم5%شاليه على 10سنين دايركشن وايت فى رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب جاهز للاستلام في مراسي مارينا1

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٦٢٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بجميع الاجهزه للبيع في

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 63م الساحل الشمالي - أمام Marassi

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز جدا دايركت علي البحر جاهز لسكن الفوري

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دابل فيو بحر ولاجون متشطب بالمطبخ جاهز للسكن

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شهور شاليه في دايركشن وايت راس الحكمة

    Evergreen Properties logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 74 م للبيع مشروع سيلفر ساندس الساحل الشمالي

    Eureka Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٩٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 93م بحري بإطلالة رائعة بموقع مميز

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق: شاليه استلام فوري مفروش بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو لاجون مقدم 5% اقرب استلام قسط 10سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه استلام فوري بمقدم وقسط يصل 9 سنوات !

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جريك مراسي مفروش بالكامل

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 72م فاخر بالساحل الشمالي بإطلالة على اللاجون

    Aqar Misr logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي بجاردن متشطب لاجون مباشره في وتر واي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا 1 مراسي على حمام السباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في جايا رأس الحكمة من الأهلي صبور

    Chances Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (قريه جلي) 65م

    RE/MAX Avalon logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بموقع قريب للبحر و بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (Q Bay - العلمين) 75 م

    RE/MAX Avalon logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بجاردن للبيع (Q North- سيدي عبد الرحمن)

    RE/MAX Avalon logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦١٩٬٥٥٢ جنيه

    بمقدم وتكملة اقساط شالية غرفه للبيع استلام فورى

    S signature logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شالية على البحر بالساحل الشمالي +اقساط8س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيسليا لاجونز, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شاليه

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل للبيع فى نايا باي (راس الحكمه)

    متصدر

    JMG logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع