منازل مزدوجة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 8

1,165 عقارات أخرى
  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا باي-توين فيلا 220م الترا سوبر لوكس بتكيفات

    YaKan Properties logo image

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر توين-على لاجون مباشرة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب 220 متر فى لاڤيستا راس الحكمة

    TREX logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٧٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سيزر سوديك الساحل الشمالي .

    Abrag Real Estate logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٤٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت توين بثلاث غرف نوم، متوفرة للبيع في جون سوديك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ٤٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بكامل باطلالة على بحر - باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في The Med بخصم 44% فيو لاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٥٥٢٬٨٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط!! توين هاوس متشطب بالكامل على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٢١٢٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٨٬٣٨٧٬٢٥٠ جنيه

    أقل سعر توين هاوس متشطب بالكامل بمقدم 5% فقط!!

    Egypt Best Properties logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٩٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب صف رابع على البحر و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مراسي متشطب بالكامل بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبة بالكامل مطل علي البحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر فيلا 3 غرف علي البحر واللاجون باقل سعر.

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا 3غرف علي البحر بافضل لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ازها توين هاوس 3 غرف نوم تشطيب كامل

    Triple S Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بالفرش+400م جاردن للبيع ريسيل-فوكا باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز للبيع على البحر مباشرة

    AK Circle logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بإطلالة مباشرة على اللاجون في ريفا

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس تشطيب كامل من نايا راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٨٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 265م كومباند أمواج سيدي عبد الرحمن

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٢٨ متر مربع

    ٧١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع - استلام فوري - راس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا توين هاوس تشطيب راقي بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٤٤٬١٥٧٬٧٦٨ جنيه

    توين هاوستوين هاوس فى اوجامى \ U.C: SV01072

    Dk REAL ESTATE logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في سوان ليك الساحل الشمالي جهزة

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٥٤٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس متشطب للبيع متشطب في راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع