منازل مزدوجة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 4

1,126 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بموقع متميز في لافيستا رأس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس قريب من البحر بمساحه مميزه فى بلايا

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٩١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٦٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجون | توين هاوس بحرى جاهز 4 غرف | 150م

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس مميز 4 غرف دبل فيو بتقسيط على 8س!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٢٠٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مفروش بالكامل للبيع في مراسي بلانكا

    Smart Assets Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٣ متر مربع

    ١٨٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع متميز - فوكا باي راس الحكمة

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للمعاينه سى فيو fully finished

    Falcon for Real Estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز توين هاوس ف ماونتن فيو دبلو متشطب بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر توين هاوس في ماونتن فيو راس الحكمه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بإطلالة بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    رملة ليك سايد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس على البحر واللاجون وقسط على10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا توين هاوس للبيع في امواج سيدي عبدالرحمن

    Property Hills Star logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سي فيو متشطب بالتاكيفات علي 10سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض جديد توين هاوس بجاردن للبيع دايركت علي الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس مميز بمارينا 8 متشطب استلام سنة

    IRTKAZ logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١١٢٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن مطل على البحر فى ستيلا هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري كورنر صف اول علي اللاجون - سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٧٤ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على البحيرة مباشرةً للبيع في دي باي

    New Avenue Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ٩٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم شاليه توين هاوس بالتقسيط ع10سنين فى ذا ميد

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٨٩٧٬٩٢٥ جنيه

    توين هاوس للبيع | أزها الساحل الشمالي – كانيس

    Flag square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٨٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن مفروش مع مسبح في مارينا 6

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في لافيستا باي \ كود الوحده : SV01113

    Dk REAL ESTATE logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين للبيع في لافيستا راس الحكمة 3غرف على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحرية متشطبة بالكامل بالتقسيط 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس مميز صف اول على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع