منازل مزدوجة للبيع في راس الحكمة, صفحة 9

517 عقارات أخرى
  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٨٤٬٠٠٨ جنيه

    توين هاوس ريسيل للبيع في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف رابع جاهز للسكن في لافيستا راس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول لاجون للبيع في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٧٦٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٨٤٥٬١٢٠ جنيه

    توين هاوس في ذا ميد علي البحر صف سادس قسط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٤٤٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٣٨٥٬٦٤٩ جنيه

    بأقل من سعر الشركه توين هاوس ريسيل في ازها الساحل

    Houseology logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٨٦٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف للبيع استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٨١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف للبيع استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر ايلاند, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٨١٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٧٤٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب كامل بالتقسيط حتى 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام الفوري إطلالة كاملة للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى موقع مميز على البحر فىTHE MED على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس صف اول علي البحر بيع لافيستا راس الحكمه

    متصدر

    Driven Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل في لافيستا راس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس قريب للاستلام بأقل سعر على البحر على10س

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بأحسن سعر توين هاوس 155م جاهز فى ماونتن فيو

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر توين هاوس دايركت علي pool

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس 4 غرف متشطب باروس تاني صف لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر ايلاند, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4غرف للبيع فيو بحر بالكامل لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس دايركت علي البوول في باروس الساحل

    Empire real estate and investment logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس في ازها الساحل بمقدم 5%

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط مقدم 10% و امتلك توين هاوس متشطب بالكامل

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شاليه مكتمل التشطيب و بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! فيلا مكتملة التشطيب و بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع