عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 8

758 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع تراس كبير للبيع في بلانكا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٢٤٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه على القنال مباشرة 3 غرف نوم - مراسى

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٠٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرمميز سينيورشاليه222م بحديقه300م صف اول عالجولف

    S signature logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٦٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في مراسي الساحل الشمالي بأطلالة البحر

    Apart Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أمواج بإطلالة على حمام السباحة

    Wdeals for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري بإطلالة مباشرة على القنال شامل الفرش والاجهزة

    Selective logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز متشطب بالكامل استلام فوري بدون اقساط

    Selective logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأثاث شيك جدا جدا فيو مباشر عالجولف واللاجون

    Corporate Deals logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر باقل سعر لوككيشن لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه مميز في تلال الساحل (الصف الخامس)

    Home Select for real estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٣٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه للبيع على اللاجون -بلانكا -مراسي

    Rokn Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مراسي فيو لاجون – مفروش بالكامل

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ١٦٣٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع فيهاسيندا بمساحة 500 متر مر

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بحديقة في أمواج بإطلالة مباشرة على البسين

    Wdeals for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جونيور شاليه أرضي بحديقه متشطب بالكامل في هاسيندا

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شاليه فاخر للبيع في مراسي (Greek Village)

    Aqarpedia For Resale logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي جريك بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بالفرش والاجهزة - استلام فوري -مباشر على بول

    Emtdad Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة سينيور شاليه للبيع صف أول جولف وبحيرة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه للبيع في هاسيندا باي بإطلالة ليك يارد

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع موقع مميز وإطلالة مسبح

    Image Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية بنتهاوس مفروش بأقل من سعر السوق

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بلانكا مراسي مباشر على حمام السباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٨٤٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في فايا مراسي فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي فيو مزدوج للبيع في ألتيا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…