عقارات 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في سيدي عبد الرحمن, صفحة 15

758 عقارات أخرى
  • 17

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بجاردن في مراسي بموقع مميز بالفرش

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بجاردن مفروش يطل على اللاجون

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سنيور للبيع صف ثاني بإطلالة واسعة للجولف

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مراسي Verdi موقع ناصية وفيو مميز

    Broker Egypt logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيشل الساحل الشمالي – شاليه فاخر مفروش بالكامل

    Wdeals for real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سنيور شاليه ارضى تشطيب مميز - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سنيور شاليه بحديقة اول صف جولف - هاسيندا باى

    Marina Home logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه روف لقطه متشطب وبالتكيفات صف أول جولف

    Gate real estate marketing logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في امواج 144 متر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3غرف في جرييك مفروشة بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مميز صف أول علي جولف هاسيندا باي

    I-Move logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٥٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي مع جارن كبيره مفروش يطل علي مسبح امواج

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر شاليه 2نوم متشطب full sea view

    Gate real estate marketing logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٦٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي مميز للبيع اول صف جولف في هاسيندا باي

    Ammaier for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٢٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقه كبيره في مراسي بلانكا - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه رائع للبيع في قرية سي شيل الساحل الشمالي .

    EnGaZ Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه احسن موقع على البحر و المارينا مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٦٠٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر اول لونش دايركت علي اللاجون قسط ع8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف أول ف هاسيندا باي على الجولف بجاردن كبيرة

    Brokers Hub logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس صف اول سي فيو مفروش بالكامل لاجوون فيو

    Square real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضى بحديقة على حمام السباحة - مراسى

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سينيور شاليه بالفرش و حمام سباحة خاص - هاسيندا باي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٤٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز صف اول علي اللاجون مفروش بالكامل

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢١٩٬٧١٨ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…