شقق 3 غرفة نوم مفروشة للبيع في ازها الساحل الشمالي

2 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3غرف استلام فوري فيو بحر بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في ازهة الساحل الشمالي| موقع مميز

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • اوفيليا ازها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    3 غرفة

  • أوجما أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٦٥٬٨٦٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    3 غرفة

  • اوجما

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    3 غرفة

  • أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٩٠٬٥١٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    3 غرفة