عقارات 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مراسي, صفحة 4

337 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع بحري سي فيو - مارينا مراسي

    متصدر

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بحديقة خاصة استلام فوري فى مراسى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه – موقع مميز جدًا بحري بفيو على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٢٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه, مارينا فرونت - مراسي - الساحل الشمالي

    متصدر

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي مارينا1- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٤٦٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي - باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مراسي – كتانيا

    Marina Home logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شاليه للبيع في مراسي ارخص من سعر السوق بالفرش

    Realtors logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٧٥٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بسعر لقطه في مراسي مارينا1-استلام فوري

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على البحر للبيع في مراسي كاتانيا

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ١٩٩٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مع حديقة خاصة للبيع في مراسي فيردي

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في أدريس بيتش

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧١٠٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع في مراسي مارينا فيوز

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع في مراسي مارينا فيوز

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٣١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٢٩٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالتكيفات للبيع في مراسي مارينا فيوز

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في ادريس جولف - مراسي باقل سعر

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٣١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو لاجون للبيع في مارينا فيوز مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٤٦٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فرونت مراسي بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٠٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارينا فرونت مراسي على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش فاخر للبيع في مارينا فيوز مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٠٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في مارينا 2 مراسي فيو حمام سباحة

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل للبيع في بلانكا مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقة خاصة للبيع في جريك

    Redefine logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٧٠٬٠٧٠ جنيه/متر مربع